Paslaugos:

Mūsų patyrę specialistai, atsidavę savo profesijai ir atsižvelgiantys į kliento norus, užtikrina geriausius darbo rezultatus.

Statinių konstrukcijų projektavimasStatinių konstrukcijų projektavimas
Pastatų būklės vertinimas. Stogų vertinimai dėl saulės elektrinėsPastatų būklės vertinimas. Stogų vertinimai dėl saulės elektrinės
Konstruktoriaus konsultacija dėl naujos statybos, rekonstrukcijos, paveldo objektų rekonstrukcijų. Konstruktoriaus konsultacija dėl naujos statybos, rekonstrukcijos, paveldo objektų rekonstrukcijų.

Profa – profesionali ir sparčiai auganti bei tobulėjanti įmonė, teikianti statinių konstrukcijų projektavimo ir techninės būklės įvertinimo paslaugas.

Mūsų komandą sudaro motyvuoti ir žingeidūs statybų srities specialistai, siekiantys tik pačių geriausių rezultatų, todėl galime užtikrinti kokybišką ir profesionalų projektavimo darbų atlikimą.

Esame orientuoti ne tik į greitą bei aukštos kokybės rezultatą, bet, visų pirma, į patenkintą klientą. Nes mus labiausiai motyvuoja, kai JŪS esate laimingi ir su pasitikėjimu grįžtate pas mus su naujais projektais bei rekomenduojate mus kitiems.

Mūsų moto - kultūra ir profesionalumas. Nes esame už kultūros vertybių puoselėjimą, pasitelkiant ilgametes žinias ir kompetenciją.

Saulius Jokšas, PROFA vadovas