"Profa" tarp stipriausių Lietuvoje

MB "Profa plius" įmonės veikla įvertinta "Stipriausi Lietuvoje" sertifikatu. Sertifikatas patvirtina, kad įmonės ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai yra geri, ji laiku moka mokesčius, punktualiai atsiskaito su verslo partneriais ir darbuotojais.

NAUJIENOS

Profa

1/16/20231 min skaitymo

Smagu prisijungti prie "Stipriausi Lietuvoje" įmonių rato. Tai įrodo, kad esame teisingame kelyje ir atsakingai vykdome įsipareigojimus darbuotojams, verslo partneriams, klientams.

Šis sertifikatas yra puikus atliktų darbų įvertinimas, skatinantis mus tik dar labiau augti ir tobulėti. Ačiū visai "Profa" komandai už pasiekimus ir mūsų partneriams bei klientams už pasitikėjimą!

"Stipriausi Lietuvoje" sertifikatas suteikiamas finansiškai patikimoms Lietuvos įmonėms, pagrindžiantis gerą įmonės kredito istoriją. Sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima ir, labai tikėtina, kad ateityje įvykdys savo finansinius įsipareigojimus. Šis įvertinimas atspindi gerą įmonės ekonominę būklę ir finansinius rezultatus, taip pat – indėlį į Lietuvos ekonomikos plėtrą ir sąžiningą verslo kultūrą. Sertifikatas „Stipriausi Lietuvoje“ yra nepriklausomas išorinis įmonės patikimumo patvirtinimas, kuris augina tarpusavio pasitikėjimą, palengvina rizikos vertinimą bei kuria ilgalaikę vertę.

Įmonės, turinčios šį sertifikatą, sugeba efektyviai spręsti kylančias problemas, greitai prisiderinti prie pokyčių ir net sunkiausiomis sąlygomis vykdyti savo įsipareigojimus.

Didžiuojamės šiuo viso MB "Profa plius" kolektyvo pasiekimu ir tikime, kad įmonės finansinis stabilumas ir toliau bus viena mūsų stiprybių.

Kiti straipsniai >>